Opis
Parametry techniczne
O SILNIKACH ZABURTOWYCH
4-suwowy silnik zaburtowy o mocy 20 KM to najlepszy wybór zarówno dla wędkarzy, jak i żeglarzy, oferujący idealną równowagę mocy i przenośności. Ten silnik zaburtowy o mocy 20 koni mechanicznych zapewnia wystarczającą moc dla małych i średnich jednostek pływających, w tym łodzi Jon, żaglówek i nadmuchiwanych pontonów, a jednocześnie pozostaje lekki i łatwy w transporcie.
Idealny do różnorodnych aktywności, takich jak wędkarstwo, rejsy czy spokojne pływanie łódką, 4-suwowy silnik zaburtowy o mocy 20 KM zapewnia niezawodne działanie i wyjątkową oszczędność paliwa. Oferuje niższą emisję spalin, wyższy moment obrotowy przy niskich obrotach i pracuje ciszej w porównaniu do silników 2-suwowych. Ponadto konstrukcja 4-suwowa zapewnia długowieczność, często nawet dwukrotnie dłuższą niż jej odpowiedniki 2-suwowe.
Jedną z wyróżniających się cech 4-suwowego silnika zaburtowego o mocy 20 KM jest jego prostota — koniec z mieszaniem paliwa i oleju! Jest to wybór przyjazny dla środowiska, idealny dla osób poszukujących trwałości i niższych kosztów konserwacji.
Chociaż na rynku dostępnych jest wiele marek silników zaburtowych, 4-suwowy silnik zaburtowy o mocy 20 KM wyróżnia się doskonałą wartością, wydajnością i długoterminową niezawodnością.
Wprowadzenie firmy

Kierując się dążeniem do doskonałości, wprowadziliśmy na rynek całą gamę silników zaburtowych: modele 2-suwowe (3 KM, 5 KM, 9,8 KM, 15 KM, 20 KM, 30 KM i 40 KM), modele 4-suwowe (6 KM, 20 KM, 60 KM EFI) oraz elektryczny silnik zaburtowy (40 KM). Nasze wysiłki w zakresie innowacji technologicznych również przyniosły znaczące rezultaty. Na dzień 24 lipca 2023 roku uzyskaliśmy 25 patentów obejmujących takie obszary, jak układy zasilania olejem silników zaburtowych, urządzenia do badania odchylenia kątowego i podwodne systemy mocowania nakrętek przekładni. W odpowiedzi na pojawiające się na rynku problemy związane z etykietowaniem wirtualnej mocy, konsekwentnie przestrzegamy zasady prawdziwej mocy, zdobywając coraz większe uznanie konsumentów.
Fabryka internetowa






Salon wystawowy

Zdjęcia klientów




Próba silnika
Nasze silniki przechodzą rygorystyczne testy zarówno w środowiskach kontrolowanych, jak i w świecie rzeczywistym. Najpierw są testowane w wyspecjalizowanej grupie w celu oceny mocy wyjściowej, zużycia paliwa i stabilności mechanicznej.


Następnie symulujemy warunki w świecie rzeczywistym, testując silniki w jeziorach, oceniając wydajność przy różnych prądach i obciążeniach. Dzięki temu każdy silnik spełnia nasze standardy trwałości i niezawodności, zanim trafi do klientów.
Często zadawane pytania
P: Ile czasu zajmie otrzymanie informacji zwrotnej od przesłania zapytania?
Odpowiedź: Odpowiemy w ciągu 12 godzin.
P: Czy możesz spełnić specjalne życzenia lub dostosowania?
Odp.: Tak, możemy dostosować naklejki i projekty opakowań w oparciu o wielkość zamówienia. Dodatkowo oferujemy szeroką gamę opcji kolorystycznych i części zamiennych do silników zaburtowych innych marek.
P: Jakie są Twoje procesy kontroli jakości?
Odp.: Wszystkie silniki zaburtowe CG przechodzą rygorystyczne, wieloetapowe testy trwałości w basenach testowych, jeziorach, rzekach i oceanach. Kontrola wtórna zapewnia szczelność dolnej obudowy.
P: Czy możesz dostarczyć świadectwo pochodzenia?
Odp.: Tak, możemy dostarczyć świadectwo pochodzenia.
P: Jaki jest czas realizacji produkcji i dostawy?
Odp.: 1-3 dni robocze na próbki
14-21 dni roboczych w przypadku zamówień masowych
Popularne Tagi: Silnik zaburtowy 20 KM, Chiny Producenci, dostawcy, fabryki silników zaburtowych 20 KM
4UDAR20SILNIK ZABURTOWY HP
MODELE OPCJONALNE:
F20licencjat--- Sterowanie rumplem; Uruchomienie ręczne; Krótki wał
F20BL--- Sterowanie rumplem; Uruchomienie ręczne; Długi wał
F20BWS--- Sterowanie rumplem; Rozruch elektryczny; Krótki wał
F20BWL--- Sterowanie rumplem; Rozruch elektryczny; Długi wał
F20FWS--- Pilot zdalnego sterowania; Rozruch elektryczny; Krótki wał
F20FWL--- Pilot zdalnego sterowania; Rozruch elektryczny; Długi wał
| MODEL | F20 |
| Typ | 4-suwowy |
| Wysokość pawęży | 438 mm (szer.) 565 mm (dł.) |
| Wymiar | 1048*386*1097 mm (S) 1048*386*1224 mm (L) |
| Sucha masa | 53,8 kg(S) 55,8kg(L) |
| Maks. Zakres obrotów | 5000-6000 obr./min |
| Maks. Przewaga | 14,7 kW |
| Zakres obrotów na biegu jałowym | 1050±50 obr./min |
| Typ silnika | 2-cyl. |
| Przemieszczenie | 362 cm3 |
| Średnica x skok | 63,0 x 58,1 mm |
| Czas zapłonu | CDI |
| Układ kierowniczy | Rumpel / Pilot zdalnego sterowania |
| System startowy | Rozruch ręczny/elektryczny |
| Zmiana biegów | F-N-R |
| Przełożenie skrzyni biegów | 2.08 |
| Przytnij i przechyl | Podręcznik |
| Pojemność zbiornika paliwa | 24L |
| Pojemność oleju przekładniowego | 0.25 L |
| Śmigło | 9 1/4X11-J1 cale. |
Następny
Silniki 4-suwowe do łodziWyślij zapytanie











