Opis
Parametry techniczne
O silnikach zaburtowych
Wybór idealnego silnika do łodzi Jon obejmuje ocenę mocy potrzebnej do poruszania się-po falach napędzanych wiatrem. Niezależnie od tego, czy dysponujesz skiffem, pontonem czy łodzią typu jon, ważne jest, aby wybrać silnik zaburtowy, który jest lekki i cichy, a jednocześnie wystarczająco mocny, aby efektywnie transportować Cię z jednego miejsca do drugiego. Wybór silnika typu kicker o mocy od 5 do 20 KM zapewni moc niezbędną do napędzania małej łodzi, jednocześnie zwiększając oszczędność paliwa.
Zaawansowany sprzęt




Zdjęcia klientów




Certyfikaty

Zespoły Ratownictwa






W 2020 r. CG została zaproszona do udziału w ćwiczeniach dotyczących zapobiegania powodziom i ratownictwa przeciwpożarowego organizowanych przez Zespół Reagowania Kryzysowego Czerwonego Krzyża w Chuzhou.
Często zadawane pytania
P: Czy możesz dostarczyć części zamienne?
Odp.: Tak, jesteśmy producentem i dostarczamy wszystkie części naszych silników.
P: Jaki jest Twój okres gwarancji?
Odp.: 1 rok do użytku komercyjnego i 3 lata do użytku rekreacyjnego.
P: Jaka jest minimalna ilość zamówienia (MOQ)?
Odp.: 1 sztuka
P: Jaki jest czas realizacji produkcji i dostawy?
Odp.: 1-3 dni robocze na próbki
14-21 dni roboczych w przypadku zamówienia zbiorczego
P: Jakie są zalety Twojego produktu?
Odp.: Nasza maszyna ma większą moc i oferuje doskonałą niezawodność dzięki sprawdzonej technologii 2-suwowej i 4-suwowej. Co najważniejsze, nasza maszyna po optymalizacji jest teraz bardziej stabilna, zapewniając stabilną wydajność i wyjątkowy wygląd. Nasz główny inżynier rozpoczął badania i rozwój silników zaburtowych od 1999 roku.
P: A co z twoją jakością?
O: Nasza firma może poszczycić się dużą wiedzą techniczną i-produktami wysokiej jakości, co potwierdza międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO 9001. Nasze silniki zaburtowe są mocne i zapewniają stabilną pracę. Zależy nam na ciągłej optymalizacji wydajności produktów i utrzymywaniu rygorystycznych standardów dla naszych dostawców.
Popularne Tagi: lekki silnik zaburtowy, Chiny producenci, dostawcy, fabryka lekkich silników zaburtowych
2-SUWOWY SILNIK ZABURTOWY O MOCY 5 KM
Dwusuwowy benzynowy silnik zaburtowy CALON GLORIA o mocy 5 KM to idealne połączenie mocy i przenośności, wyposażone zarówno we wbudowane, jak i zewnętrzne zbiorniki paliwa, co zapewnia elastyczność dostosowaną do potrzeb łodzi. Jego kompaktowa i schludna konstrukcja ułatwia obsługę i przechowywanie, a certyfikat Chińskiego Towarzystwa Klasyfikacyjnego (CCS) gwarantuje jego niezawodność i jakość. Idealny do pontonów gumowych, zalecany do użytku z jednostkami o długości do 3 metrów, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla entuzjastów rekreacyjnego pływania łódką, jak i wędkarstwa. Doświadcz płynnej pracy i wygody dzięki silnikowi zaburtowemu CALON GLORIA!
| Model | T5 |
| Wysokość pawęży | S: 444(mm) Dł.:571(mm) |
| Sucha masa | S: 21,5 kg L: 22,5 kg |
| Maks. Zakres obrotów | 4500-5500 obr./min |
| Maks. Przewaga | 3,7 kW (5 KM) |
| Zakres obrotów na biegu jałowym | 1200±50 obr./min |
| Typ silnika | 1-cyl. |
| Przemieszczenie | 103 cm3 |
| Otwór X Skok | 54,0×45,0 mm |
| Czas zapłonu | CDI |
| Układ kierowniczy | Uchwyt rumpla |
| System startowy | Uruchomienie ręczne |
| Zmiana biegów | F-N-R |
| Przełożenie skrzyni biegów | 2.08 |
| Przytnij i przechyl | Podręcznik |
| Pojemność zbiornika paliwa | Wbudowany-w obudowie 2,8 l/zewnętrznej 12 l |
| Pojemność oleju przekładniowego | 0.1 L |
| Mieszanka racji | 50 : 1 |
| Śmigło | 7 1/2*7-BL w. |
Następny
Minisilnik zaburtowyWyślij zapytanie










