2-suwowe silniki zaburtowe
Wysoka moc, trwałość i stabilność
Prosta i-przyjazna dla użytkownika obsługa
Idealny do łowienia ryb i użytku konkurencyjnego
Zorganizowany i wszechstronny projekt
Nadaje się do gumowych pontonów o długości od 4,7 do 5,5 metra
Opis
Parametry techniczne
O silnikach zaburtowych
Dwusuwowe silniki zaburtowe są znane ze swojej prostoty i lekkiej konstrukcji, dzięki czemu są popularne na mniejszych łodziach. Działają w procesie dwu-cyklicznym, umożliwiając wykonanie większej liczby skoków mocy na obrót, co skutkuje wyższą wydajnością. Chociaż zapewniają doskonałe przyspieszenie, obawy dotyczące zużycia paliwa i emisji doprowadziły do zwiększonego zainteresowania czterosuwowymi-alternatywami. Mimo to silniki dwusuwowe- pozostają niezawodnym wyborem dla wielu żeglarzy rekreacyjnych. Obecnie oferujemy silniki dwusuwowe o mocy 3 KM/5 KM/9,8 KM/15 KM/20 KM/30 KM i 40 KM.
Magazyn



Kontrola jakości




Montaż silnika zaburtowego
Silnik zaburtowy należy zamontować w sposób zapewniający-dobrze wyważoną łódź, ponieważ nieprawidłowy montaż może utrudnić sterowanie. W przypadku łodzi z jednym silnikiem silnik powinien być umieszczony wzdłuż linii środkowej (linii stępki) łodzi, aby zachować odpowiednią równowagę i sterowność.

Wysokość montażu
Aby osiągnąć optymalną wydajność łodzi, niezbędne jest zminimalizowanie oporu wody (oporu) zarówno łodzi, jak i silnika zaburtowego. Wysokość montażu silnika odgrywa przy tym kluczową rolę. W przypadku zamontowania zbyt wysoko może wystąpić kawitacja, prowadząca do zmniejszenia napędu i potencjalnego przegrzania w wyniku nieprawidłowego wzrostu prędkości obrotowej silnika, gdy końcówki śmigła wybijają się na powierzchnię wody. Z drugiej strony, jeśli silnik zostanie zamontowany zbyt nisko, wodoodporność wzrośnie, co spowoduje obniżenie osiągów silnika. Aby uzyskać najlepsze wyniki, płytkę antykawitacyjną-należy umieścić pomiędzy dnem łodzi i około 25 mm (1 cal) pod nim.

Popularne Tagi: 2-suwowe silniki zaburtowe, Chiny 2-suwowe silniki zaburtowe producenci, dostawcy, fabryka
2-SUWOWY SILNIK ZABURTOWY O MOCY 40 KM
T40 to dwusuwowy silnik zaburtowy o średniej mocy-, znany z wyjątkowej wydajności i stabilności. Dzięki prostej konstrukcji oferuje elastyczną obsługę i przyjazną-użytkownikowi obsługę, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno dla branży rybackiej, jak i do uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing, ze względu na imponujące przyspieszenie i wybuchowość. Dzięki większej pojemności niż inne modele o mocy 40 KM, T40 zapewnia ulepszony napęd podwodny, co skutkuje większą mocą i większą ładownością.
| Model | T40 |
| Wysokość pawęży |
S:424mm Dł:550mm |
| Sucha masa | 76 -78kg |
| Maks. Zakres obrotów | 4500-5500 obr./min |
| Maks. przewyższać | 29,4 kW (40 KM) |
| Zakres obrotów na biegu jałowym | 1100±50 obr./min |
| Typ silnika | 2-cyl. |
| Przemieszczenie | 703 cm3 |
| Otwór X Skok | 80,0 × 70,0 mm |
| Czas zapłonu | CDI |
| Układ kierowniczy | Sterowanie rumplem i zdalne sterowanie |
| System startowy | Rozruch ręczny i rozruch elektryczny |
| Zmiana biegów | F-N-R |
| Przełożenie | 2.00 |
| Przytnij i przechyl | Ręczne przechylanie i elektryczne przechylanie |
| Pojemność zbiornika paliwa | 24L |
| Pojemność oleju przekładniowego | 0.43 L |
| Układ smarowania |
50:1 (paliwo: olej) |
| Śmigło | 11 1/8*13 cali |
Wyślij zapytanie













