Opis
Parametry techniczne
O silnikach zaburtowych
Dwu-suwowy silnik zaburtowy to silnik spalinowy zamontowany na rufie łodzi i napędzający statek za pomocą śruby napędowej. Jego cechą charakterystyczną jest to, że pełny cykl zasilania-obejmujący suwy dolotu, sprężania, mocy i wydechu-zachodzi podczas zaledwie jednego obrotu wału korbowego. Jego mocne strony to prosta konserwacja, szybki rozruch, przydatność do małych łodzi i stosunkowo niski koszt. To powiedziawszy, ma też wady: mniejsze zużycie paliwa (ponieważ część niespalonej-mieszanki paliwowo-powietrznej ulatnia się ze spalinami), wyższą emisję (np. węglowodorów) oraz większy hałas i wibracje podczas pracy. Jest powszechnie stosowany w małych łodziach rybackich, skuterach wodnych, łodziach motorowych, pontonach i innych jednostkach pływających, gdzie kluczem jest wysoki-stosunek masy do masy. priorytet.






Praca
1. Dostępne niestandardowe rozwiązania OEM
Pełne wsparcie w zakresie dostosowywania od projektu produktu po opakowanie.
Zobowiązanie do reakcji w ciągu 2,24 godzin
Oczekuj szczegółowej odpowiedzi na swoje zapytanie w ciągu 24 godziny.
3.Zakończ-do-zakończenia śledzenia zamówień i pomocy technicznej
Regularne dwutygodniowe-aktualizacje po-wysyłce do momentu potwierdzenia dostawy.
Po dostawie zalecamy przetestowanie towaru i podzielenie się swoją opinią.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, nasz zespół niezwłocznie podejmie z Tobą współpracę w celu ich rozwiązania.

Pokaz kupującego
Calon Gloria rozszerzyła swoją obecność na wszystkich pięciu kontynentach, oferując zróżnicowaną klientelę obejmującą regiony, kultury i branże, przyciągając klientów z całego świata. Od lat niezliczeni klienci od dawna pokładają stałe zaufanie w marce-. Zaufanie to opiera się nie tylko na uznaniu wyjątkowej jakości produktów, ale także na naszym zaangażowaniu w zaspokajanie wszelkich potrzeb i skupieniu się na długoterminowej-wartości, działając jako silne ogniwo jednoczące użytkowników na całym świecie.









Wystawa






Popularne Tagi: olej do silników zaburtowych 2-suwowych, Chiny producenci, dostawcy, fabryki olejów do silników zaburtowych 2-suwowych
2-SUWOWY SILNIK ZABURTOWY O MOCY 30 KM
Silnik zaburtowy CG MARINE 2-suwowy i o mocy 30 KM charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym matowym wykończeniem, które nie tylko poprawia jego wygląd, ale także poprawia jego ogólną trwałość. Zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi, silnik ten ma wbudowany-zegar, który śledzi kluczowe parametry operacyjne i stan, umożliwiając żeglarzom terminowe przeprowadzanie niezbędnych konserwacji i zapewniając maksymalną wydajność silnika. Koncentrując się na niezawodności i trwałości, silnik ten idealnie nadaje się do różnych aktywności wodnych, takich jak wędkarstwo, pływanie łódką rekreacyjną i sporty wodne. Solidna konstrukcja i funkcje przyjazne dla użytkownika sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej wydajności przy minimalnej konserwacji.
| MODEL | T30 |
| Typ | 2 skok |
| Wysokość pawęży | 423 mm (szer.) / 550 mm (dł.) |
| Wymiar | 843*399*1146 mm (S) / 843*399*1273 mm (L) |
| Sucha masa |
53,5 kg (S) 54,5 kg (L) |
| Maks. Zakres obrotów | 4500-5500 obr./min |
| Maks. Przewaga | 22,1 kW (30 KM) |
| Zakres obrotów na biegu jałowym | 1150±50 obr./min |
| Typ silnika | 2-cyl. |
| Przemieszczenie | 496 cm3 |
| Skok otworu X | 72*61 mm |
| Czas zapłonu | CDI |
| Układ kierowniczy | Sterowanie rumplem/zdalne sterowanie |
| System startowy | Rozruch ręczny/rozruch elektryczny |
| Zmiana biegów | F-N-R |
| Przełożenie | 2.08(27/13) |
| Przytnij i przechyl | Podręcznik |
| Pojemność zbiornika paliwa | Zewnętrzna 24L |
| Pojemność oleju przekładniowego | Zewnętrzna 24L |
| Proporcje mieszania | 50:1 |
| Śmigło | 9 7/8X12-F |
Następny
2-suwowe silniki zaburtoweWyślij zapytanie













