Silniki do łodzi rybackich
· Wysoka niezawodność i wydajność
· Kompaktowa, wszechstronna konstrukcja
· Dostępne w wielu kolorach
· Certyfikat wydany przez Chińskie Towarzystwo Klasyfikacyjne (CCS)
· Idealne dopasowanie do pontonów gumowych (4,2 m do 4,7 m)
Opis
Parametry techniczne
O SILNIKACH ZABURTOWYCH
CALON GLORIA Dostawa silników do łodzi rybackich (3-60 KM)
CALON GLORIA oferuje szeroką gamę-silników do łodzi o wysokiej wydajności, idealnych do zastosowań wędkarskich, w wersjach o mocy od 3 KM do 60 KM. Niezależnie od tego, czy żeglujesz po spokojnych wodach śródlądowych, czy na otwartym morzu, nasze silniki zapewniają niezawodność i moc, których potrzebujesz podczas każdej wędkarskiej przygody.
Kluczowe funkcje
- Wszechstronny zakres mocy: wybierz moc od 3 KM dla małych łodzi do 60 KM dla większych-jednostek o wysokich osiągach.
- Trwałość: Zbudowany tak, aby wytrzymać trudne warunki środowiska słodkowodnego i słonowodnego.
- Efektywność paliwowa: Zaprojektowany z myślą o optymalnym zużyciu paliwa, dzięki czemu możesz spędzać więcej czasu na wodzie, a mniej na tankowaniu.
- Cicha i płynna praca: Ciesz się spokojnym wędkowaniem dzięki silnikom zaprojektowanym z myślą o niskim poziomie hałasu i wibracji.
- Łatwość użycia: Funkcje-przyjazne użytkownikowi, takie jak rozruch elektryczny, elektryczne przechylanie i ergonomiczne elementy sterujące zwiększające wygodę.
Idealny dlatrolling, wędkarstwo morskie i żeglarstwo rekreacyjneSilniki CALON GLORIA zapewniają niezawodne działanie i wyjątkową wartość zarówno dla rybaków, jak i żeglarzy.
Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego silnika do swojej łodzi? Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w przygotowaniu rekomendacji ekspertów dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb.

CZĘŚCI ZAPASOWE

Wprowadzenie firmy

Założona w 2016 roku w Huzhou z inwestycją początkową w wysokości 5 milionów dolarów,Zhejiang Canglong Power Machinery Co., Ltd.(CALON GLORIA) szybko zyskała uznanie dzięki zaawansowanemu sprzętowi produkcyjnemu i wykwalifikowanemu zespołowi badawczo-rozwojowemu.
W miarę rozwoju firmy zainwestowano dodatkowe 18 milionów dolarów w budowę nowego obiektu o powierzchni 15 000㎡. W 2020 r. CALON GLORIA przeniosła się do Haining w Jiaxing, aby dostosować się do rozwijającej się działalności.


W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę silników zaburtowych, m.in.:
- Modele 2-suwowe: 3 KM, 5 KM, 9,8 KM, 15 KM, 20 KM, 30 KM, 40 KM
- Modele 4-suwowe: 6 KM, 20 KM, 60 KM EFI
- Elektryczny silnik zaburtowy: 40KM
Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym firma CALON GLORIA zabezpieczyła 25 patentów na lipiec 2023 r., obejmujących krytyczne komponenty, takie jak układy zasilania olejem, urządzenia do badania odchylenia i podwodne systemy mocowania przekładni. Jesteśmy dumni z oferowania prawdziwej mocy, odróżniającej się od konkurencji dokładnym i niezawodnym działaniem.
Od momentu powstania jesteśmy zaangażowani w społeczną odpowiedzialność biznesu, współpracując z organizacjami takimi jakRatunek Shuguangowi, Ratunek z błękitnego nieba, orazStowarzyszenie Wolontariuszy Chińskiego Czerwonego Krzyżawspieranie inicjatyw na rzecz dobra publicznego.

Fabryka internetowa






Salon wystawowy

Recenzje

Skrócona instrukcja obsługi silnika zaburtowego 2-suwowego
- Zamontuj silnik zaburtowy tak, aby-płyta antykawitacyjna znajdowała się 25 mm poniżej dna łodzi; upewnić się, że obudowa silnika pasuje do łodzi.
- Używaj benzyny bezołowiowej nr 92 lub wyższej.
- Zalecany olej do silników dwu-suwowych: TC-W3.
- Zalecany olej przekładniowy: GL-4 80W90.
- Mieszanka paliwowa:
- Pierwsze 10 godzin: 25:1 (benzyna: olej do silników dwusuwowych)
- Po 10 godzinach: 50:1 (benzyna:olej do silników dwusuwowych)
- Wymieniaj olej przekładniowy po 10 godzinach, następnie co 50 godzin (regularnie sprawdzaj, czy nie ma wody).
Popularne Tagi: silniki do łodzi rybackich, Chiny producenci, dostawcy, fabryki silników do łodzi rybackich
2 SKOK30SILNIK ZABURTOWY HP
MODELE OPCJONALNE:
T30licencjat--- Sterowanie rumplem; Uruchomienie ręczne; Krótki wał
T30BL--- Sterowanie rumplem; Uruchomienie ręczne; Długi wał
T30BWS--- Sterowanie rumplem; Rozruch elektryczny; Krótki wał
T30BWL--- Sterowanie rumplem; Rozruch elektryczny; Długi wał
T30FWS--- Pilot zdalnego sterowania; Rozruch elektryczny; Krótki wał
T30FWL--- Pilot zdalnego sterowania; Rozruch elektryczny; Długi wał
| MODEL | T30 |
| Typ | 2 skok |
| Wysokość pawęży | 423 mm (szer.) / 550 mm (dł.) |
| Wymiar | 843*399*1146 mm (S) / 843*399*1273 mm (L) |
| Sucha masa | 53kg(S) /54,5Kg(L) |
| Maks. Zakres obrotów | 4500-5500 obr./min |
| Maks. Przewaga | 22,1 kW (30 KM) |
| Zakres obrotów na biegu jałowym | 1150±50 obr./min |
| Typ silnika | 2-cyl. |
| Przemieszczenie | 496 cm3 |
| Średnica × Skok | 72×61 mm |
| Czas zapłonu | CDI |
| Układ kierowniczy | Rumpel / Pilot zdalnego sterowania |
| System startowy | Rozruch ręczny/elektryczny |
| Zmiana biegów | F-N-R |
| Przełożenie skrzyni biegów | 2.08(27/13) |
| Przytnij i przechyl | Podręcznik |
| Pojemność zbiornika paliwa | Zewnętrzna 24L |
| Pojemność oleju przekładniowego | Zewnętrzna 24L |
| Proporcje mieszania | 50:1 |
| Śmigło | 9 7/8 ×12-F |
Następny
Silnik zaburtowy z dwoma silnikamiWyślij zapytanie











